NAŠI KLIENTI O NÁS POVEDALI

Všetci rodičia chcú pre svoje dieťa len to najkrajšie. Bohužiaľ, ja ani manžel nepatríme k tým, ktorí sršia kreatívnymi nápadmi. Pre Provans Design to nebol žiadny problém – pre nášho malého syna vymysleli a navrhli originálnu detskú izbu – vyrobili krásny a kvalitný nábytok, izba ožila farbami závesov, vankúšov, obliečok a nápaditými kreáciami na stenách. Adamko sa vďaka nim vo svojej izbičke cíti dobre, bezpečne a dokáže sa v nej hrať celé hodiny. Ďakujeme.

WitterovciMost pri Bratislave

Mám rada nábytok, ktorý má dušu. Na Slovensku je síce pár obchodov, ktoré ponúkajú takýto nábytok, ich ceny ma však vždy donútili otočiť sa už vo dverách a vyjsť z predajne. Preto som rada, že som objavila Provans Design. Stačilo im povedať moju predstavu a oni ju premenili na skutočnosť. Ich vyrobený nábytok na mieru úplne vyhovuje mojím požiadavkám a čo je hlavné, z môjho bytu konečne dýcha romantická atmosféra vidieka za prijateľnú cenu.

JanaBratislava

Spolupráca s Provans Design bola veľmi príjemná a efektívna zároveň, bolo vidieť, že im na výsledku naozaj záleží. Ocenila som hlavne výber kvalitného materiálu za prijateľnú cenu a to, že sa úplne trafili do môjho vkusu. Výsledkom je funkčne zariadená kúpeľňa, ktorá sa vďaka príjemnému farebnému zladeniu a detailom stala pre mňa najobľúbenejšou miestnosťou v byte. Ďakujem.

TatianaBratislava

Vôbec som nemal predstavu o tom, čo všetko je potrebné na rekonštrukciu kuchyne. A pri Provans Design som zistil, že to ani nepotrebujem vedieť. Ponúkli mi niekoľko návrhov, z ktorých som si vybral ten, ktorý sa mi najviac páčil. Kompletne vymenili starú kuchynskú linku a podlahu, vybrali spotrebiče, umiestnili osvetlenie, zrekonštruovali a vymaľovali steny. A stálo ma to oveľa menej peňazí, ako som si pôvodne myslel. Odporúčam ich služby všetkým ľuďom, ktorí majú radi príjemné bývanie, ale nemajú čas, energiu a ani chuť to zrealizovať sami.

MartinBratislava

Chceli by sme podakovat Provans Design za nadhernu kuchynu, sme velmi spokojni. Fantastická práca celého tímu, promptnosť a maximálna ochota vyjsť v ústrety. Ďakujeme ešte raz a prajeme veľa úspechov v pracovnom aj súkromnom živote.

ValovičováRakúsko